وب نيوز آرت
قالب وبلاگ
نويسندگان
لینک های مفید

پرهام نورافزا:

عضو هيات‌رئيسه كميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي توجه به فيلمسازان و استعدادهاي جوان فيلمسازي را موجب شكل‌گيري بياني جديد و جذب مخاطب بيشتر در سينماي امروز كشور برشمرد و گفت: فيلم «لاتاري» به دليل بيان واقعيت‌هاي جامعه مخاطبان سينما را راضي خواهد كرد.

 سيده فاطمه ذوالقدر روز چهارشنبه با اشاره به تماشاي فيلم 'لاتاري' در سي و ششمين جشنواره فيلم فجر گفت: سوژه اين فيلم سوژه‌اي اجتماعي است و دست روي نكته‌اي مي‌گذارد كه براي جامعه ايراني بسيار قابل تأمل است.

نماينده مردم تهران، ري، شميرانات، اسلامشهر و پرديس درمجلس شوراي اسلامي افزود: فيلم در عين حال كه يك سوژه اصلي تحت عنوان قاچاق انسان را مطرح مي‌كند بسياري از مسائل و معضلات جامعه را نيز در حاشيه آن از جمله سختگيري خانواده‌ها در ازدواج و پيامدهاي منفي آن، مشكلات اقتصادي و سودجويي برخي افراد از اين مشكلات و معضلات اجتماعي را بيان مي‌كند.
ذوالقدر با بيان اينكه سوژه طرح شده در فيلم 'لاتاري' گامي نو و جديد به شمار مي‌آيد كه پيش از اين در سينماي ايران به آن پرداخته نشده بود، پيش‌بيني كرد كه اين فيلم مخاطبان سينما و جشنواره سي و ششمين را راضي كند و علت اين رضايت هم بيان واقعيت‌ها و معضلات در جامعه امروز ايران است.

ذوالقدر اضافه كرد: در عين حال بسياري ديگر از فيلم‌ها با هزينه‌هاي بالا نمي‌توانند مخاطب خود را راضي نگه دارند و علت اين مساله بيان مسائلي است كه با آنچه در جامعه مي‌‌گذارد بسيار فاصله دارد كه البته برخي سلايق بيان حقايق جامعه در سينما را نمي‌پسندند.

نماينده مردم تهران در مجلس بيان حرف‌هاي مردم و دغدغه‌هاي آنها از طريق سينما و تلويزيون را بسيار مهم دانست و تصريح كرد: چنانچه دغدغه‌هاي مردم از اين تريبون‌ها بيان شود و گوشه‌اي از سينما به زبان اعتراضي مردم تبديل شود، بخشي از جامعه را تخليه كند. 

[ ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۰۷:۳۳:۲۳ ] [ پرهام نورافزا ]
نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

مطالب اين سايت حاوي گزارشات، تحليل‌ها، نقدها و اخبار فرهنگي، هنري، اجتماعي و ورزشي مي‌باشد. از نظرات و پيشنهادات مفيد و سازنده و مثمرثمر در اين سايت استقبال خواهد شد.
لینک های مفید


امور اقتصادی | تدبیر اقتصاد
سرگرمی | پزشکی
آفاق | بیست تولز

مترجم وب با 36 زبان زنده دنیا