وب نيوز آرت
قالب وبلاگ
نويسندگان
لینک های مفید

پرهام نورافزا:

 پنجمين روز از سي و ششمين جشنواره بين‌المللي فيلم فجر با اكران فيلم «مغزهاي كوچك زنگ زده» به كارگرداني «هومن سيدي» در پرديس سينمايي ملت موسوم به كاخ رسانه‌ها آغاز شد.

پنجمين روز از سي و ششمين جشنواره بين‌المللي فيلم فجر با اكران فيلم «مغزهاي كوچك زنگ زده" به كارگرداني «هومن سيدي» در پرديس سينمايي ملت موسوم به كاخ رسانه‌ها آغاز شد.

اين فيلم يكي از پرمخاطب‌ترين فيلم‌هاي اين دوره از جشنواره بود. اكران «مغزهاي كوچك زنگ زده» باعث شد پيش از اكران صف بلندي از خبرنگاران و عكاسان پشت درب سالن نمايش فيلم تشكيل شود.

نشست خبري فيلم «مغزهاي كوچك زنگ زده»يكي از پر حاشيه‌ترين نشست‌هاي اين دوره از جشنواره فيلم فجر بود تا آنجا كه هومن سيدي در اعتراض به مشكلات به وجود آمده اين نشست را متوقف كرد.

توقف نشست فيلم «مغزهاي كوچك زنگ زده»به علت سوال يكي از خبرنگاران از هومن سيدي و ايجاد جو متنشج در سالن نشست شكل گرفت و باعث شد هومن سيدي با يكي از خبرنگاران به مشاجره لفظي بپردازد.
از ديگر حاشيه‌هاي مهم روز پنجم جشنواره فيلم فجر ه حضور علي نصيريان بازيگر پيشكسوت سينماي ايران در پرديس سينمايي بود.
وي براي فيلم «امپراطور جهنم» به كارگرداني پرويز شيخ طادي در جشنواره حاضر شده بود و حضورش در نشست خبري فيلم باعث ايجاد جوي پرهيجان ميان خبرنگاران شده بود.

فيلم سينمايي «عرق سرد» به كارگرداني سهيل بيرقي آخرين فيلمي بود كه در روز پنجم جشنواره اكران شد. از حاشيه‌هاي نشست خبري فيلم «عرق سرد» مي‌توان به مشكلات عمده در صداي سالن نشست اشاره كرد به نحوي كه اين مشكلات باعث شد چندين بار گفت‌وگو ميان هنرمندان و خبرنگاران متوقف شود.

جشنواره فيلم فجر تاكنون به نيمه راه خود رسيده و از ميان آثار اكران شده در پرديس سينمايي ملت فيلم‌هايي همچون «مغزهاي كوچك زنگ زده»، «لاتاري» و «به وقت شام» مورد استقبال اهالي رسانه و منتقدان قرار گرفتند.

 

[ ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۰۶:۰۵:۳۶ ] [ پرهام نورافزا ]
نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

مطالب اين سايت حاوي گزارشات، تحليل‌ها، نقدها و اخبار فرهنگي، هنري، اجتماعي و ورزشي مي‌باشد. از نظرات و پيشنهادات مفيد و سازنده و مثمرثمر در اين سايت استقبال خواهد شد.
لینک های مفید


امور اقتصادی | تدبیر اقتصاد
سرگرمی | پزشکی
آفاق | بیست تولز

مترجم وب با 36 زبان زنده دنیا