وب نيوز آرت
قالب وبلاگ
نويسندگان
لینک های مفید

پرهام نورافزا:

در حالي كه امسال نسبت به دوره‌هاي گذشته ابهام‌هاي بيشتري درباره گردآوري آراي مردمي و شيوه پردازش آنها وجود دارد و نظرسنجي اينترنتي از تماشاگران با اشكال‌هايي مواجه است، محصول مشترك خانه سينما و جشنواره فجر بعد از چهار روز نمايش فيلم‌ها يك فهرست از ده فيلم برتر تماشاگران است كه به شكل فله‌اي منتشر شده است.

در اين فهرست كه چند ساعت بعد از نيمه شب از طرف روابط‌عمومي جشنواره منتشر شده، فيلم‌هاي «داركوب»، «بمب؛ يك عاشقانه»، «به وقت شام»، «مغزهاي كوچك زنگ زده»، «سرو زير آب»، «خجالت نكش»، «چهارراه استانبول»، «تنگه ابوقريب»، «لاتاري» و «عرق سرد» به‌عنوان ده فيلم برتر از نظر تماشاگران معرفي شده‌اند.

نكته جالب آن است كه در نمودار منتشر شده، اسامي اين فيلم‌ها در يك دايره آمده كه نه براساس حروف الفباست و نه رتبه و امتياز فيلم‌ها را مشخص كرده و نشانه نوعي آشفتگي و دستپاچگي ازسوي ستاد انتخاب فيلم برگزيده تماشاگران و برگزار‌كنندگان جشنواره براي انتشار يك فهرست به هر قيمت براي جلوگيري از افزايش ابهام‌ها است. هرچند كه احتمالا اين شيوه اعلام آثار منتخب تماشاگران فقط ابهام‌ها را بيشتر خواهد كرد.

هرچند تجربه ثابت كرده به دست آوردن سيمرغ فيلم منتخب تماشاگران جشنواره فجر نه كيفيت فيلم را به نمايش مي‌گذارد و نه نشانه موفقيت در گيشه است، اما از جوايز مهم جشنواره فجر است كه همواره حرف و حديث‌هاي زيادي به همراه داشته است.

[ ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۳۰:۱۱ ] [ پرهام نورافزا ]
نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

مطالب اين سايت حاوي گزارشات، تحليل‌ها، نقدها و اخبار فرهنگي، هنري، اجتماعي و ورزشي مي‌باشد. از نظرات و پيشنهادات مفيد و سازنده و مثمرثمر در اين سايت استقبال خواهد شد.
لینک های مفید


امور اقتصادی | تدبیر اقتصاد
سرگرمی | پزشکی
آفاق | بیست تولز

مترجم وب با 36 زبان زنده دنیا